Firma Zahrada - Dílna – Stroje s.r.o Plzeň

Zahrada - Dílna – Stroje se zabývá prodejem zahradní techniky a komunální techniky již od roku 2010. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru. V roce 2013 byla založena firma Zahrada - Dílna – Stroje s.r.o., která přímo navazuje na naši předešlou práci.

Naše stále se rozšiřující služby, které se týkají prodeje komunální techniky a zahradní techniky v současnosti nabízíme v celé ČR a na Slovensku. Díky našim zkušenostem jsme schopni Vám odborně poradit s výběrem komunální techniky i zahradní techniky přesně pro Vaši potřebu. Vždy dbáme na požadavky zákazníků a na kvalitu nabízených strojů.

V naší nabídce naleznete pouze stroje zahradní techniky a komunální techniky od prověřených výrobců, které jsou vyrobeny s ohledem na maximální efektivitu práce a práci v nejnáročnějších podmínkách. Proto Vám můžeme garantovat záruku na jakýkoli stroj minimálně 24 měsíců (u vybraných strojů až 48 měsíců). Snažíme se vyhýbat strojům pochybné kvality, které se vyznačují především výrazně nižší cenou oproti srovnatelným strojům.

Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti komunální, zahradní a lesní techniky pro města, obce, zemědělcům, drobným rolníkům. Prodáváme traktory, malotraktory, sekačky, křovinořezy, sypače, mulčovače a mnoho další techniky značek např. WRIGHT, AGREX, LYNEX, LIMPAR a mnoho dalších...

Zajišťujeme záruční servis, záruka na námi dodávané stroje je většinou 36 měsíců.

JSME PARTNER PRO MĚSTA I OBCE
Zákazníci firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. jsou obce a města, technické služby, úklidové a zahradnické firmy, lesníci, zemědělci, hrady a zámky, nemocnice, dětské domovy a mnoho dalších institucí, které se starají o údržbu travnatých a asfaltových ploch, chodníků, místních komunikací, parků a dalších prostranství. Své služby však nabízíme i soukromníkům, pro které máme v nabídce celou řadu ruční a hobby techniky. Nedílnou součástí našich služeb je i servis strojů všech rozměrů a značek.

Rychlý kontakt

Pro Českou republiku
Tel.: +420 777 880 100
Email: prodej@zahrada-dilna-stroje.cz
Vochov 26, 330 23 Nýřany

Rychlý kontakt

Pro Slovenskou republiku
Tel. +421 944 700 028
E-mail: info@zahrada-dilna-stroje.cz
Bzenica 196, 966 01 Bzenica

 

Rozmetadlo AGREX VIGNE 2

Avant série R