Kloubové nakladače AVANT

AVANT je nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubový nosič nářadí spojený s teleskopickým nakladačem. Díky osmi modelovým řadám umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro nosiče Avant a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce.

Nosič nářadí Avant je synonymem pro multifunkční využití. Velký hydraulický výkon na přídavné hydraulice nabízí možnost použití širokého spektra nářadí - ať již aktivních nebo pasivních. Vysoký výkon dovoluje bezproblémové nasazení mulčovačů, sněhových fréz, půdních a pařezových fréz, drtičů, překopávačů kompostu, štípaček na dřevo apod..

Sortiment AvANT

Ve standardu se nakladače dodávají s připojování přídavné hydrauliky pomocí multikupleru. Jedná se o dva doky obsahující veškeré hydraulické a elektrické propojení a tyto po přiložení k sobě pouze jedním pohybem klíče zajistíme. Tím se vše připojí. Takto jsme schopni připojit i hadice, jež jsou díky rozpálenému sluníčku pod tlakem a nebo naopak se vyhneme potížím se zmrzlými rychlospojkami a hadicemi v zimě.

Kompletní sortiment naleznete ZDE

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Dlouholeté zkušenosti
Kvalitní a ověřené stroje
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Rychlý kontakt

Jan Hajný 
Tel.: +420 721 648 725 
Email: obchod@zahrada-dilna-stroje.cz

Kontakt pro Slovensko
Email: info@zahrada-dilna-stroje.cz
Tel: +421944700028
Bzenica 196, 96601 Bzenica

Fakturace a dotace 
+421949548640
jitka.kasparova@zahrada-dilna-stroje.cz

Rozmetadlo AGREX VIGNE 2

Avant série R