Stranové a nesené mulčovače TIERRE

Nabízíme kvalitní a spolehlivé mulčovače Tierre i mulčovače za traktor Tierre, které lze využít k mulčování trávy, údržbě cest, mezí, příkopů, údržbě křovin apod. Díky své konstrukci mohou mulčovače Tierre pracovat za traktorem i vedle něj, což zvyšuje jejich celoroční nasazení. Mulčovače Tierre i mulčovače za traktor Tierre jsou vybaveny mechanickou nárazovou pojistkou pro lepší ochranu před poškozením.

Mulčovače Tierre
Mulčovače Tierre jsou určeny k sekání trávy, náletových dřevin a přerostlých keřů. Kvalita práce a spolehlivost mulčovačů Tierre je zárukou italské značky TIERRE s.r.l. Mulčovače Tierre se skvěle hodí k čištění svahů a příkopů nebo pro sečení například živých plotů.

Mulčovače za traktor
Mulčovače za traktor využijete při údržbě velkých travnatých ploch. Mulčovače za traktor od nás jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky tomu jsou odolné vůči nadměrnému užívání i v oblastech s náročným přístupem. Nabízíme mulčovače za traktor, které můžete připojit k mnoha druhům traktorů i malotraktorů s širokým rozsahem výkonů Jednotlivé mulčovače za traktor se liší velikostí sekací plochy, způsobem uchycení, výkonností a ovládáním.

Při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností. Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Dlouholeté zkušenosti
Kvalitní a ověřené stroje
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Rychlý kontakt

Jan Hajný 
Tel.: +420 721 648 725 
Email: obchod@zahrada-dilna-stroje.cz

Kontakt pro Slovensko
Email: info@zahrada-dilna-stroje.cz
Tel: +421944700028
Bzenica 196, 96601 Bzenica

Fakturace a dotace 
+421949548640
jitka.kasparova@zahrada-dilna-stroje.cz

Rozmetadlo AGREX VIGNE 2

Avant série R