Komunální a zahradní traktory

Obratné komunální traktory a zahradní traktory s dostatečným výkonem a množstvím rychlostí pro pohodlnou práci také najdete v nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. Plzeň. Komunální traktory i zahradní traktory jsou osvědčené, spolehlivé a trvanlivé. Komunální traktory a zahradní traktory jsou svými rozměry a výkony předurčeny k využití u sadařů, vinařů, malých hospodářů a v neposlední řadě také v komunálním sektoru. Nabízíme výkonné stroje ověřených značek LS TRAKTOR, KIOTI, TYM a WISCONSIN za příznivou cenu.

Komunální traktory
Komunální traktory od naší firmy se vyznačují především snadnou obsluhou a údržbou. Nabízí maximum pohodlí při práci a snadnou dostupnost všech ovládacích prvků. Komunální traktory značek LS TRAKTOR, KIOTI, TYM a WISCONSIN najdou své uplatnění hlavně v komunální sféře, zemědělství, lesnictví, zahradnictví ale také v soukromém sektoru. Hledáte komunální traktory za příznivý poměr ceny a výkonu, pak nás kontaktujte!

Zahradní traktory
Dobré zahradní traktory jsou zárukou rychlého a pohodlného posečení trávníku na všech typech zahrad a jako bonus se můžete těšit z jízdy na atraktivním a výkonném stroji. Zahradní traktory vám dále nabízejí různé možnosti, jak naložit s posečenou trávou: lze ji sbírat do objemného koše, lze ji mulčovat nebo pomocí bočního odhozu rozházet po ploše nebo se zadním deflektorem úhledně řádkovat. Výhodou zahradních traktorů je především jejich celoroční využití. V létě slouží jako víceúčelová sekačka, naopak v zimě pomocí zahradních traktorů můžete odklízet sníh pomocí radlice či sněhové frézy. Zahradní traktory od nás jsou tím nejpohodlnějším způsobem, jak pečovat o svůj trávník.

Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

TYPY LS TRAKTOR      
LS TRAKTOR ZDS      
       
       

 

Rychlý kontakt

Pro Českou republiku
Tel.: +420 777 880 100
Email: prodej@zahrada-dilna-stroje.cz
Vochov 26, 330 23 Nýřany

Rychlý kontakt

Pro Slovenskou republiku
Tel. +421 944 700 028
E-mail: info@zahrada-dilna-stroje.cz
Bzenica 196, 966 01 Bzenica

 

Limpar WB Turbo II

Avant série R