Kloubové nakladače AVANT

AVANT je nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubový nosič nářadí spojený s teleskopickým nakladačem. Díky osmi modelovým řadám umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro nosiče Avant a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce.

Nosič nářadí Avant je synonymem pro multifunkční využití. Velký hydraulický výkon na přídavné hydraulice nabízí možnost použití širokého spektra nářadí - ať již aktivních nebo pasivních. Vysoký výkon dovoluje bezproblémové nasazení mulčovačů, sněhových fréz, půdních a pařezových fréz, drtičů, překopávačů kompostu, štípaček na dřevo apod..

Sortiment AvANT

Ve standardu se nakladače dodávají s připojování přídavné hydrauliky pomocí multikupleru. Jedná se o dva doky obsahující veškeré hydraulické a elektrické propojení a tyto po přiložení k sobě pouze jedním pohybem klíče zajistíme. Tím se vše připojí. Takto jsme schopni připojit i hadice, jež jsou díky rozpálenému sluníčku pod tlakem a nebo naopak se vyhneme potížím se zmrzlými rychlospojkami a hadicemi v zimě.

Kompletní sortiment naleznete ZDE

Rychlý kontakt

Pro Českou republiku
Tel.: +420 777 880 100
Email: prodej@zahrada-dilna-stroje.cz
Vochov 26, 330 23 Nýřany

Rychlý kontakt

Pro Slovenskou republiku
Tel. +421 944 700 028
E-mail: info@zahrada-dilna-stroje.cz
Bzenica 196, 966 01 Bzenica

 

Limpar WB Turbo II

Avant série R