Komunální a zahradní traktory

Obratné komunální traktory a zahradní traktory s dostatečným výkonem a množstvím rychlostí pro pohodlnou práci také najdete v nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. Plzeň. Komunální traktory i zahradní traktory jsou osvědčené, spolehlivé a trvanlivé. Komunální traktory a zahradní traktory jsou svými rozměry a výkony předurčeny k využití u sadařů, vinařů, malých hospodářů a v neposlední řadě také v komunálním sektoru. Nabízíme výkonné stroje ověřených značek LS TRAKTOR, KIOTI, TYM a WISCONSIN za příznivou cenu.

Komunální traktory
Komunální traktory od naší firmy se vyznačují především snadnou obsluhou a údržbou. Nabízí maximum pohodlí při práci a snadnou dostupnost všech ovládacích prvků. Komunální traktory značek LS TRAKTOR, KIOTI, TYM a WISCONSIN najdou své uplatnění hlavně v komunální sféře, zemědělství, lesnictví, zahradnictví ale také v soukromém sektoru. Hledáte komunální traktory za příznivý poměr ceny a výkonu, pak nás kontaktujte!

Zahradní traktory
Dobré zahradní traktory jsou zárukou rychlého a pohodlného posečení trávníku na všech typech zahrad a jako bonus se můžete těšit z jízdy na atraktivním a výkonném stroji. Zahradní traktory vám dále nabízejí různé možnosti, jak naložit s posečenou trávou: lze ji sbírat do objemného koše, lze ji mulčovat nebo pomocí bočního odhozu rozházet po ploše nebo se zadním deflektorem úhledně řádkovat. Výhodou zahradních traktorů je především jejich celoroční využití. V létě slouží jako víceúčelová sekačka, naopak v zimě pomocí zahradních traktorů můžete odklízet sníh pomocí radlice či sněhové frézy. Zahradní traktory od nás jsou tím nejpohodlnějším způsobem, jak pečovat o svůj trávník.

Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

TYPY LS TRAKTOR TYPY TRAKTORŮ TYM 
traktor ls titulka traktor tym titulka 
TYPY VOZŮ KIOTI  TYPY VOZŮ WISCONSIN 
KIOTI ZDS TITULKA  wiskonsin titulka 

 

Please publish modules in offcanvas position.